16:30

Golden Rose - podkład ....prawie ideał

Makijaż, dawniej kupowało się pudełeczko ze szczoteczką i paskiem czegoś czarnego , twardego [tuszu] młodsi już tego nie pamietają. Jak się malowało...oszczędzę szczegółów.
Potem przyszły tusze i producenci zaczęli się prześcigać  w wymyślaniu szczoteczek.Każda miała być tą "naj" dla niezadowolonych ze swoich rzęs.
Ale nie o tym chciałam, bo ja swojej "naj" jeszcze nie znalazłam

Otworzyli u nas w Galerii wyspę z kosmetykami Golden Rose. Chodziłam koło nich długo, czytałam opinie.Trudno było się zdecydować i nie chodziło o cenę lecz o fakt,że kolejny podkład,kolejne pudry i kuleczki bedą się kurzyły na półkach tzn toaletce
Czarę przelała próbka podkładu z Yves Roche w stosunku do której jestem na NIE

Kilka dni temu miałam trochę czasu ,panie były miłe i na początek dłuższej mam nadzieje współpracy po długich próbach wybrałysmy

Podkład mineralny
Opis ze strony producenta

Liquid Powder Mineral Foundation to bardzo lekki podkład mineralny, który nie obciąża skóry, ponieważ nie zawiera konserwantów, substancji zapachowych oraz talku i wosków.
Zapewnia doskonałe krycie, bez efektu maski.
Idealnie dopasowuje się do naturalnego odcienia skóry, staje się niewidoczny, a cera jest świeża i rozświetlona.
Dzięki niezwykłej mocy 8 minerałów: tlenku, cynku, miki, kaolinu, krzemionki, miedzi, manganu oraz magnezu podkład tworzy barierę między skórą i środowiskiem, pozwalając jej oddychać.
Podkład zawiera przeciwutleniacze – witaminy A i E, które chronią przed czynnikami zewnętrznymi oraz opóźniają procesy starzenia się skóry.
Zawiera również filtr przeciwsłoneczny SPF 15, który chroni naszą skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.
Specjalne połączenie naturalnych olejków: masła shea, olejku macadamia, skwalenu i olejku jojoba odżywia i nawilża skórę, jednocześnie zapewniając jedwabistą, gładką cerę.
Wodoodporny, bezzapachowy, nie zawiera talku oraz parabenów. Testowany dermatologicznie.

Ciekawie.Ja wybrałam kolor 6

Podkład dobrze się rozprowadził, ,robię to pędzlem dobrze i szybko wtopił się w skórę.Używałam go kilka razy i po całym dniu nadal jest tak jak po nałożeniu.I co najważniejsze nie usadowił się w moich zmarszczkach jak zrobił to wyżej wspomniany z YR..Po tamtym po 3 godzinach miałam bruzdy [kreski] w mimicznych i nie tylko zmarszczkach
Mam cerę dojrzałą , suchą i po całym dniu nie czuję ściągnięcia na twarzy jak to bywało przy innych. Jest a jakoby go nie było.
Jedyne zastrzeżenie mam do aplikatora i albo mam felerny wyrób albo coś robię żle albo tak musi być
Długo muszę pompować żeby wydobyć kroplę fluidu, za każdym razem obawiam się ,że wystrzeli na ubranie.
 

2 komentarze:

Copyright © 2016 Dom pod jesionem , Blogger